PAR MANI

Demo

Ar latviešu šlāgermūziku esmu aizrāvies jau kopš studiju laikiem, kad uzreiz pēc dienesta Padomju armijā 1987. gada rudenī trīs apņēmības un azarta pilni studenti, nodibinājām savu šlāgerblici, lai piepelnītos pa ballītēm, kāzām un citiem godiem.

Vēlāk, papildus tam pa sestdienām, muzicēju ballītēs ar nosaukumu "Tiem, kam pāri trīsdesmit", kas notika kultūras namā "Draudzība" Sarkandaugavā. Vēlāk, attīstoties sintezatoriem, sāku jau muzicēt vienatnē. Vēl pieminēšanas vērta ir muzicēšana un dziedāšana atpūtas centra "LIDO" alus pagrabā, pūtēju ansambļa "Promenāde" sastāvā. Un kurš gan nebūs dzirdējis par grandiozo līgošanu Zosēnos, kas Jāņu naktī pulcē kopā iespaidīgu skaitu jāņubērnu. Tāpat izdaudzinātā līgošana Latgales "Skudru Grebežu" kalnā, kur akordeona pavadībā lotgoļīšu dzīsma skan īpaši spēcīgi.

Savu aizraušanos neesmu pametis līdz pat šim brīdim, jo tā ir neizsmeļama enerģija, ko gūstu no dejot un dziedāt gribētājiem. Tas ir milzīgs azarts, kad tu spēj izkustināt pat visnīgrāko publiku, kas līdz tam domājās nemākam dejot, un dziesmās izvēdināt plaušas tādiem, kas bijuši bez muzikālās dzirdes, jeb, kā tautā saka "dziedamās rīkles".

Ko lai vēl pastāstu par sevi? Es domāju, ka labāk pastāstīs tie, kas mani dzirdējuši un redzējuši. Un kāpēc, lai Jūs nebūtu starp viņiem? :)